KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8681490
nr 868 1490
Akvarell
NT Nilsson, Bohuslän, signerad, 31x48
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 6 januari 2014
kl 18:33:14
100 kr
300 kr
400 kr